Na základě velkého zájmu pro Vás již pravidelně připravujeme naše domácí uzeniny, a to Herefordské klobásky a salámy. Tyto uzeniny jsou inspirovány osvědčenou recepturou, avšak ,,vylepšeny,, dle vlastních chutí. Salámy i klobásy jsou z našeho čerstvého bio masa, pečlivě naplněny a řádně vyuzeny :-) NÁŠ TIP? Zejména klobásky doporučujeme ohřáté, například ve vodní lázni! Ať už zvolíte jakoukoli značku piva, tyto uzeniny budou výborným doplňkem! :-)

Pravidelně k prodeji u nás na farmě, info o zásobách na telefonu +420 602 407 817. TĚŠÍME SE NA VÁS!Přejeme Vám krásný a poklidný adventní čas a pohodově strávené Vánoční svátky:-)

Pro všechny věrné zákazníky máme jako poděkování 20% slevu na nákup masa. Informace o zásobách na telefonu +420 602 407 817, více informací o mase viz sekce prodej. Těšíme se na Vás!


Od soboty 6.11.2021 bude opět připraveno k prodeji čerstvě nabalíčkované, vyzrálé, vakuované, bio hovězí maso. Jedná se jako vždy o maso z mladých býčků plemene Hereford. Tentokrát pro Vás připravujeme i jehněčí a skopové. Najdete nás na adrese Chřibská 233, 407 44 Chřibská, kde Vám rádi s výběrem poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu, a to denně od 18:00 do 19:00, nebo po předchozí telefonické domluvě!

Ceník a jednotlivé druhy masa najdete v sekci prodej:-)

čerstvé maso

Nabízíme k prodeji jalovice, březí jalovice i býčky plemene Hereford. Všechna zvířata chováme s maximálním ohledem na jejich potřeby, komfort a vyrůstají tak v nejlepších podmínkách. Převážnou část roku tráví venku na pastvinách, v zimě máme několik zimovišť včetně hlavního střediska chovu a krmíme kvalitním mixem sena a senáže – vlastním krmivem zpracovaným přímo námi přes letní sezonu.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Prodej jalovic


Národní hospodářská výstava Brno 2021

Náš ,,Daneček´´ plemenný býk Skovby Hannibal si z Národní výstavy v Brně, která se konala 5. – 8. 9. 2021 odvezl ocenění Nejlepší starší býk v kategorii napříč různými plemeny. Na výstavě jste mohli vidět i našeho dalšího plemenného býka jménem Dax FM ze Chřibské.